.

הפתרון לגידול ילדים שמחים, בטוחים ומצליחים: 
לחישות לילה להעצמת ילדים

מי לא רוצה ילדים שמחים, מאושרים ובעלי ביטחון עצמי?

הילדים שלנו הם הדבר היקר לנו ביותר בעולם. אנחנו רוצים לראות אותם שמחים, מאושרים, מתפתחים ומלאי חיים. האושר של הילדים שלנו הוא ללא ספק האושר שלנו.

אולם מה קורה כאשר הילדים שלנו חווים קושי? כשבניגוד לילדים האחרים מסביב, הילדים שלנו מפגינים חוסר ביטחון, חווים תסכול וקשיים רגשיים והתנהגותים שונים?

מעטות הן תחושות הכאב והצער שמשתוות למה שחש הורה שהילד שלו פשוט לא מאושר.

אני אינסה קליינמן, מומחית להעצמת ילדים ולבניית דימוי עצמי מנצח. בשנה האחרונה עזרתי לעשרות הורים לעזור לילדיהם להתגבר על קשיים רגשיים והתנהגותיים שונים ולפתח בטחון עצמי ודימוי עצמי מוצלח על ידי השיטה הייחודית: לחישות לילה להעצמת ילדים. 

לי זה לקח שלוש שנים לפתח שיטה שעזרה לעשרות ילדים. אתם יכולים להתחיל ממש עכשיו!

הפסקת הרטבת לילה

בני בן ה 9 סבל מהרטבות לילה במשך תקופה ממושכת. בעקבות זאת הוא סבל מחוסר בטחון בעצמו ונמנע מפעילויות שנות כמו לישון אצל חברים, להזמין חברים אליו, יציאה לטיולים עם לינה וכו. לאחר ניסיונות רבים לעזור לו בדרכים שונות פניתי לאינסה לשם תחילת תהליך לחישות לילה. התוצאות המיידות של התהליך הפתיעו אותי. לאחר ימים ספורים הוא התחיל להתעורר לעוד ועוד לילות יבשים. חודש וחצי אחרי הבן שלי יבש בכל הלילות שלו! הבטחון העצמי שלו עלה, והוא לא נמנע מפעילויות חברתיות הכרוכות בשינה. תודה רבה לך אינסה!

מאיה ש. אמא לוחשת

 הפתרון! לחישות לילה להעצמת ילדים

השיטה הייחודית לחישות לילה להעצמת ילדים הנה שיטה מתחום המתקדם ביותר הקרוי Sleep Therapy ונחקר ונמצא כיעיל ביצירת שינוי במגוון רחב של תחומים.

לחישות לילה להעצמת ילדים הוכחה כיעילה לטיפול במגוון מצבים, כגון:

העצמת הדימוי העצמי של הילד

גמילה מהרטבות לילה ויום והתלכלכות

התגברות על פחדים שונים מהם הילד סובל

הרגעת התוקפנות כלפי הסביבה

שיפור יכולת ההתארגנות, הריכוז והתפקוד של הילד

שיפור הביטחון עצמי וכישורים חברתיים

מה מספרות אמהות לוחשות שניסו את השיטה?

שיפור בטחון עצמי

אינסה יקרה, הצבתי לעצמי יעד-  לעזור לילדים שלי להרגיש יותר מאושרים כלפי עצמם וכלפי הסביבה שלהם. פניתי אלייך בעקבות הבת הגדולה שלי, מרגישה חוסר ביטחון עצמי, קושי בביטוי עצמי, והבן האמצעי שמרגיש שהעולם החיצוני הוא מקום פחות מוגן. לא פעם ולא פעמיים חווינו תסכול נוראי,ואני כאמא...לא יכולה לפתור את הבעיות של הילדים שלי..... תחושה נוראית. במסגרת התהליך קיבלתי ממך כלים להתמודדות, כלים מעשיים. ואת תפרת אותם בדיוק למידה של משפחתי הקטנה והיית קשובה לצרכים שלנו תמיד. הילדים שלי היום בעלייה,באופן חד משמעי יש ירידה חדה בבכיינות עלייה בערך העצמי, בחיזוק האני הפנימי. תודה שעזרת לפתוח את הדלת- זה פשוט נפלא. 

אתי ר. אמא לוחשת

שיפור מערכת היחסים של האחים

"הלחישות עזרו מאוד לכל בני משפחתי ולשלושת ילדיי. אני הייתי רגועה יותר וגם אצל הילדים ראיתי תוצאות מהירות הכל השתנה לטובה כתוצאה מהלחישות!"

ענת ס. אמא לוחשת

התגברות על פחדים ויצירת בטחון עצמי

ד. ביתי בת 4.5, פחדה להירדם במיטה שלה בחדר שלה ללא מבוגר שישן לצדה. פחדה מהלילה, להיות לבד ומחלומות רעים. בנוסף, דרשה לווי לכל מקום, לשירותים וכו, רצתה שנצחצח לה שינים, נביא לה כל דבר וכובמהלך התהליך ד. התרצתה והסכימה לנסות לישון במיטה שלה בחדר שלה בקלות נטולת מאמץ ומאז אותו ערב היא ישנה כל הלילות במיטה שלה בכיף. בנוסף, היא מגלה יותר עצמאות ובגרות שמתבטאת בכך שעושה יותר דברים בכוחות עצמה ופחות פוחדת ופחות זקוקה ללווי צמוד. אינסה היית נפלאה וסייעת לנו באהבה, בנתינה, ברגישות ויצירתיות אין קץ. 

מ.ל. אמא לוחשת

מעוניינים להתחיל ללחוש ולהעצים את הילדים?

מלאו את פרטיכם, אנו ניצור איתכם קשר,
ותוכלו גם להנות מהנחה מיוחדת למצטרפים מהאינטרנט 
(ל10 המצטרפים הראשונים בחודש בלבד)

מחכה לשוחח אתכם ולעזור לכם לעשות שיפור משמעותי בחיי ילדכם.

שם *
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי *

אינסה, ספרי לי עוד, איך השיטה הזו עובדת?

מהתנסות אישית לשיטה מהפכנית

עשרות רבות של משפחות התנסו בהצלחה רבה בתהליך לחישות הלילה. התוצאות מדהימות ונפלאות ושיטת לחישות הלילה הוכיחה את עצמה פעם אחר פעם בטיפול במאות ילדים במצבים רבים.

עכשיו גם אתם יכולים! 

כל הורה יכול לטפל בילד שלו!

לא צריך להמשיך לראות את הילדים היקרים שלנו סובלים. הידע והניסיון שצברתי במהלך שלוש השנים האחרונות זמינים לכם, ממש כאן ועכשיו, מבלי שתצטרכו להמשיך ולהתאמץ בחיפוש אחר פתרונות.

בואו לראות איך בהשקעת זמן מינימלית ובקלות תרכשו כלים פשוטים ליישום וזמינים לשימוש עבור כל אחד, כלים שיעזרו לכם לשפר פלאים ותוך מספר שבועות את חייהם של ילדינו, כמו גם את איכות החיים שלנו ושל כל התא המשפחתי.

שני בנים עם ADHD ובעיות התנהגות חווים העצמה ומשתנים לטובה

אינסה, כשהכרתי אותך ונחשפתי ל״עולם תת המודע״ והלחישות הייתי סקפטית כי בעלי ואני אנשים מאוד רציונלים. אבל החלטנו לנסות מפני שהיינו בתקופה קשה עם ד. בן ה13 (אלימות/ שקרים/ לא למד). הוא היה זקוק לעזרה, אבל סרב לקבל עזרה מכל סוג. תוך ימים  ספורים לאחר תחילת התהליך של הלחישות הרגשנו שינוי שכלל השתדלות גדולה מאוד! הבן הבין את הקשיים שלו, נהיה מודע להתנהגויות החריגות שלו והתחיל לפעול לשינוי. לגבי הילד הקטן שלנו (בן 5) בתחילת התהליך חווינו ארועי אלימות והצקות רבים בבית ובגן. לאחר כשבועיים מתחילת תהליך הלחישות, חל שינוי מהותי ומספר ארועי האלימות וההצקות הצטמצמו באופן משמעותי. הילד נעשה רגוע יותר והרבה פחות כעוס ועצבני. 

ומספר מילים אליך אינסה; שמחתי להכיר אישה מרגשת עם לב גדול ואיכפתיות אין סופית. הרגשתי שאת איתנו ברגעים הלא קלים, בהתרגשות כש״דברים התחילו לזוז״ ובימים הטובים שבאו בעקבות הלחישות. תודה רבה לך!! 

ג.ה. אמא לוחשת

בלחיצה אחת תוכלו להבטיח שיפור משמעותי במצבכם ומעל הכל – באיכות חייהם של ילדיכם! 

 

מחכה לפגוש אתכם ולעזור לכם לעזור לילד שלכם.

גם אתם, תזכו לאיכות החיים שאתם כה ראויים לה- בואו ניצור יחד את השינוי.

לי זה לקח שלוש שנים לפתח שיטה שעזרה לעשרות ילדים.

אתם יכולים להתחיל ממש עכשיו!

מלאו את פרטיכם, אנו ניצור איתכם קשר, ותוכלו גם להנות מהנחה מיוחדת למצטפים מהאינטרנט (ל10 המצטרפים הראשונים בחודש)

מחכה לשוחח אתכם ולעזור לכם לעשות שיפור משמעותי בחיי ילדכם.

שם *
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי *

מילד כעוס ומתוסכל לילד רגוע, חם ואוהב

כל השבוע התנהל על מי מנוחות. י. הפך להיות ילד רגוע עם נתינה מדהימה של חום ואהבה כלפי הסובבים אותו וכלפי עצמו. הוא מביע את דעתו בכל נושא, גם כשהוא כועס אך שולט בצורה מדהימה על התגובות שלו. ישנם רגעים שאני מביטה בילד ופשוט מתמוגגת מאושר שהוא הגיע למצב שבו הוא רגוע מבפנים משתף אותנו במה שעובר עליו ובתחושות שלו יש פחות כעס והתנגחויות עם אחותו, אביו ואיתי...

אינסה יקרה, אני מודה לאל שאיפשר לי להכיר אותך ולחוות את התהליך והשינוי שאנחנו עוברים כמשפחה.... פשוט תודה..."

איילת כ. אמא לוחשת

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.