סדרת סרטונים לגידול ילדים שחמים, בטוחים ומצליחים
..

מיואשת וכואבת את הקשיים הרגשיים שלך הילדים?
הלב שלך נצבט כשהילד מבלה לבד אחר הצהריים?
את כבר לא יודעת מה לעשות כשהטלפון של המורה מופיע על צג הטלפון?

הגיע הזמן לעשות משהו שונה!
קבלי במתנה את סדרת הסרטונים הייחודית מבית "לחישות לילה להעצמת ילדים": הסודות לגידול ילדים שמחים, בטוחים ומצליחים

*בהרשמה אני מאשר/ת קבלת סמס ודיוור מאינסה קליינמן

מלאי פרטייך לקבלת המתנה

הורים מעצימים לילדים מאושרים

לפעמים אני לא מאמינה לזה בעצמי. אני מסתכלת סביבי על החיים שלי והמקומות שהגעתי אליהם ואני מלאה בהוקרה ובאהבה. המשפחה שלי, הילדים שלי, הזוגיות שלי, הדימוי העצמי שלי וכן, הקריירה שלי עברו שינוי מופלא בשנתיים האחרונות.

אני היום אישה מאושרת ומוגשמת שעוסקת בדברים שתמיד חלמתי עליהם וחיה את החיים שלא העזתי לחלום עליהם.

אבל לא תמיד זה היה ככה. הייתי אישה מתוסכלת, עבדתי בעבודה שלא אהבתי, לא הצלחתי לממש את עצמי ולהבין מה אני באמת רוצה לעשות.

וחמור מזה הייתי אמא עצובה והרגשתי שאני לא מצליחה לעזור לילדים שלי לממש את הפוטנציאל שלהם. כדי לעזור לילדים שלי לקחתי אותם למומחים שונים, למטפלים שונים לשיטות שונות אבל המצב נשאר בדיוק כמו שהוא.

היו ימים שהרגשתי מיואשת וכואבת וחסרת אונים בשל חוסר היכולת שלי לעזור לילד שלי. הרגשתי שאני מוצפת בכל המשימות של החיים ושאולי אני לא מספיק טובה כדי להצליח להגיע למקום שאליו רציתי להיות. אולי אני לא אמא מספיק טובה לילדים שלי.

רק שבמקביל הייתה בי תקווה שכן אמצא את הדרך.

ומתוך המהלך הזה, מתוך הלמידה, מתוך ההעצמה האישית שלי ושל ילדיי נולדה שיטת חיים להעצמת ילדים, שיטה שעוזרת לי ולמאות הורים לגדל ילדים שמחים, בטוחים ומצליחים.

לקראת פתיחת המחזור החדש של התכנית המלאה: הסודות לגידול ילדים שמחים, בטוחים ומצליחים, החלטתי לתת לכם ההורים הזדמנות להתנסות ולחוות את שיטת לחישות לילה להעצמת ילדים.

המחזור הקרוב יפתח ממש בקרוב ועד אז אני מזמינה אתכם להצטרף אלי לסדרת סרטונים חינמית, מושקעת מאד, קצת חושפנית ואישית ומרגשת ביותר: הסודות לגידול ילדים שמחים, בטוחים ומצליחים.


באהבה,

אינסה קליינמן

לחישות לילה להעצמת ילדים™

 

לחישות לילה להעצמת ילדים 

* כל הזכויות שמורות לאינסה קליינמן ו"לחישות לילה להעצמת ילדים™" 

תקנון ותנאי שימוש

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.