.

לחישות לילה להעצמת ילדים- גלו איך עובדת השיטה

שיטת לחישות לילה להעצמת ילדים הוכחה כיעילה באלפי מקרים בתהליכי

שינוי רגשי והתנהגותי יוצאי דופן במהירות שלהם 

שבועות ספורים כבר מובילים לשינוי המיוחל, אפקטיבי ומהיר 

העצמת הדימוי העצמי ותחושת הבטחון של הילדים

גמילה מהרטבות לילה ויום (מעל גיל 6), התגברות על תופעת התלכלכות

התגברות על פחדים שונים וקשיים רגשיים והתנהגותיים מהם הילד סובל

הרגעת התוקפנות כלפי הסביבה

שיפור יכולת ההתארגנות, הריכוז והתפקוד של הילד

חיזוק תחושת מסוגלות ושיפור כישורים חברתיים

חיזוק הדימוי העצמי של ההורים אשר מאמצים לחייהם את השיטה

שני בנים עם ADHD ובעיות התנהגות חווים העצמה ומשתנים לטובה תוך חודש*

אינסה, כשהכרתי אותך ונחשפתי ל״עולם תת המודע״ והלחישות הייתי סקפטית כי בעלי ואני אנשים מאוד רציונלים. אבל החלטנו לנסות מפני שהיינו בתקופה קשה עם ד. בן ה13 (אלימות/ שקרים/ לא למד). הוא היה זקוק לעזרה, אבל סרב לקבל עזרה מכל סוג. תוך ימים  ספורים לאחר תחילת התהליך של הלחישות הרגשנו שינוי שכלל השתדלות גדולה מאוד! הבן הבין את הקשיים שלו, נהיה מודע להתנהגויות החריגות שלו והתחיל לפעול לשינוי. לגבי הילד הקטן שלנו (בן 5) בתחילת התהליך חווינו ארועי אלימות והצקות רבים בבית ובגן. לאחר כשבועיים מתחילת תהליך הלחישות, חל שינוי מהותי ומספר ארועי האלימות וההצקות הצטמצמו באופן משמעותי. הילד נעשה רגוע יותר והרבה פחות כעוס ועצבני. 

ומספר מילים אליך אינסה; שמחתי להכיר אישה מרגשת עם לב גדול ואיכפתיות אין סופית. הרגשתי שאת איתנו ברגעים הלא קלים, בהתרגשות כש״דברים התחילו לזוז״ ובימים הטובים שבאו בעקבות הלחישות. תודה רבה לך!! 

ג.ה. אמא לוחשת

התגברות על ביעותי לילה וקושי חברתי בשבועיים*

ממליצה בחום לכל הורה. השינוי שעברנו הוא מדהים. פניתי לאינסה כשסיפרתי על הילדה ביישנית שלא משתתפת בפעילויות חברתיות, מתפרצת בבכי מכל סיבה ועם בעיות של ביעותי לילה. אינסה הפגינה אמפתיות רגישות ורצון רב לעזור. קיבלנו ילדה שמחה חברותית, פסקו ביעותי לילה שנמשכו שלושה חודשים!!! והשינוי התחיל כבר בשבוע הראשון של התהליך, שזה פשוט מדהים! אינסה תודה רבה על הכל, תודה לך על ההקשבה ההבנה, את הפכת אותנו למשפחה מאושרת. את מקסימה ומאחלת לך רק ההצלחות בהמשך דרכך, כי ללא ספק כל הצלחה שלנו זו הצלחה שלך.

ז.מ. אמא לוחשת

גם אתם רוצים לחולל שינוי בחיי ילדיכם כבר מעכשיו?

מלאו את פרטיכם ויועצת הדרכה שלנו תחזור אליכם בהקדם לייעוץ ראשוני

ומידע על השיטה שעזרה כבר לאלפי ילדים בארץ ובעולם

 

שם *
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי *

שיטת לחישות לילה להעצמת ילדים מקבלת משוב חם

גם מהתקשורת הארצית

הפסקת הרטבת לילה בשבוע אחד*

בני בן ה 9 סבל מהרטבות לילה במשך תקופה ממושכת. בעקבות זאת הוא סבל מחוסר בטחון בעצמו ונמנע מפעילויות שנות כמו לישון אצל חברים, להזמין חברים אליו, יציאה לטיולים עם לינה וכו. לאחר ניסיונות רבים לעזור לו בדרכים שונות פניתי לאינסה לשם תחילת תהליך לחישות לילה. התוצאות המיידות של התהליך הפתיעו אותי. לאחר ימים ספורים הוא התחיל להתעורר לעוד ועוד לילות יבשים. חודש וחצי אחרי הבן שלי יבש בכל הלילות שלו! הבטחון העצמי שלו עלה, והוא לא נמנע מפעילויות חברתיות הכרוכות בשינה. תודה רבה לך אינסה!

מ.ש. אמא לוחשת

התגברות על התלכלכות של תחתונים תוך שבוע!*

אינסה יקרה,

הגעתי אלייך אחרי כשנתיים של מעבר בין אנשי מקצוע - פסיכולוג דינמי ומומחים שונים בתחום ההתנהגותי כדי להתמודד עם תופעת ההתלכלכות של הבן שלי שלוותה בקשיים חברתיים ובהקפצות אינסופיות מהגן, בגלל גננות שהתקשו להתמודד עם התופעה.

הדבר השפיע גם על הקשר עם אחיו הגדול וגם על הקשר עם כל הסביבה.

ההקשבה שלך לסיפור שלו ושל המשפחה ו"והתפירה" של תהליך עוצמתי עבורי ועבור הילדים הוביל לכך שתוך מספר ימים בהם לחשתי להם ולעצמי, הבן שלי התחיל ללכת מיוזמתו(!) לשירותים בבית, בגן ובמקומות ציבוריים.

הביטחון העצמי שלו עלה וגם הקשר בינו ובין אחיו הלך והתהדק- החיים שלנו פשוט השתפרו פלאים 

תודה רבה לך!ק.ש.ד. אמא לוחשת

שיפור בטחון העצמי והרגעת התנהגות פרועה*

אינסה היקרה,
את התהליך איתך התחלנו כי הילד שלנו הרגיש חסר בטחון, היתה לו בעיה עם העצמאות שלו, עם השייכות שלו למשפחה החדשה שנוצרה לאחר גירושיי. הוא ביטא את זה בהצקות לאחותו ובהתפרצויות של קולות והשתוללויות בלתי רצוניים. אנחנו עדיין בעיצומו של התהליך, אבל הילד הולך לבד לחוג, לפארק ליד הבית, לחברים, ההצקות פחתו, כשמבקשים ממנו לעזור הוא עושה זאת בשמחה וגאה להיות חלק מהמשפחה. כל זאת בתקופה של כחודש! זו הסיבה שבחרנו להמשיך בתהליך, מבחינתנו זו רק ההתחלה של שינוי לתמיד. שינוי השפה בבית, המטרות המשותפות, התמונה המנצחת שלנו.

ה.ק. אמא לוחשת

שיפור משמעותי בבטחון העצמי ובמצב החברתי של ילדון ביישן*

התחלנו את התהליך מכיוון שהרגשנו שאנו חייבים לעזור לילד שלנו לפתח את הביטחון העצמי שלו ,למרות שהוא נמצא בטיפול רגשי פעם בשבוע עדיין הרגשנו שזה לא מספיק וכששמענו את ההרצאה על לחישות לילה להעצמת ילדים ידענו שזה בדיוק מה שעלינו לעשות ואין דבר יותר טוב מהורה שמטפל מכל הלב בילד שלו , כבר אחרי השבוע הראשון ראינו התקדמות אם זה במשפטים שהוא פתאום אומר על עצמו בצורה חיובית והתחיל לנסות דברים שהוא ממש פחד מהם כמו סתם לטפס על קיר טיפוס וחבל וכו' כשסיימנו את ה-30 ימים הראשונים , הוא כל כך בטח בעצמו שאפילו הרשה לעצמו להתחצף ולעמוד על שלו ואנחנו היינו מאושרים על כך, מילד שעושה כל דבר שאומרים לו ומבקש אישור על כל דבר אפילו הכי קטן כמו "אמא אני יכול למלא לי כוס מים?" עכשיו הוא פשוט מחליט לבד ומבצע זאת ורואה שהוא מנסה דברים חדשים ומצליח בהם בלי כל פחד והיסוס , זה דבר מדהים ואני חושבת שכל הורה פשוט חייב לעשות את זה כמו שהורים דואגים שהילד יאכל וישתה ויהיה נקי ומסודר זה עוד דבר שצריך לעשות בשגרה היום יומית כמו ברכת לילה טוב לילדים , פשוט לברך אותם מכל הלב וזה עובד ומצליח ואין ספק שאנחנו נמשיך לעשות זאת ללא הפסקה לכל ילדנו.
גם אנחנו בתור הורים מרגישים הרבה יותר בטוחים ומאמינים בעצמנו שאנחנו באמת הורים טובים ודואגים לילדים ב - 100% אם לא יותר ושעזרנו לילד שלנו לצאת לעולם עם יותר בטחון וכלים כיצד להתמודד. תודה ענקית מכל הלב .
והנה תוצאות אחרי שלושה חודשים:
"הי יקירתי, רציתי להודות לך כל כך. היום הייתה לא. מסיבת סיום והוא השתתף, שר ורקד ואני בכיתי מהתרגשות, היה מדהים ואני כל כך שמחה שהכרתי אותך ולמדתי ממך המון. תודה, תודה, תודה. גאה להיות אמא לוחשת כבר 3 חודשים ברצף ואין ספק שאמשיך. שוב תודה נשיקות ובשורות טובות."

א.י. אמא לוחשת

שיפור במערכת היחסים ובבטחון של הילדות*

הגעתי לתהליך לחישות הלילה בתקופה קשה עם עצמי, ובהכרח זה השפיע על בנותיי...
בתוך מספר ימים מועטים חשתי בהבדל- ביתי נו הפך להיות שמח יותר בעל תקשורת טובה יותר בינינו לבין עצמנו, התחלנו לשתף אחד את השני בקורה לנו במהלך היום, התקפי זעם שהיו מנת חלקנו הלכו ונרגעו וגם היום בזמן התקף - התחושה היא שהעוצמות נחלשו וזמן ההתקף קצר בהרבה.
ביתי השניה שלא סבלה נשיקות החלה לנשק אותי מיוזמתה, והיא כבר יכולה לשמוע שאני אומרת לה בקול רם שאני אוהבת אותה וכמה היא יפה...
והכי מצחיק/ הזוי זוהי תגובתו של אישי היקר שביקש שאלחש גם לו ( וזאת מפי הסקפטי הגדול עלי אדמות....).
בקיצור ממליצה בחום לעבור את החוויה!!! אינסה היא אישה מכוונת מטרה, ממוקדת ובעלת רעיונות נפלאים!!!
תודה:)

נ.ב. אמא לוחשת

גם אתם רוצים לחולל שינוי בחיי ילדיכם כבר מעכשיו? מלאו את פרטיכם ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם לייעוץ ראשוני ומידע נוסף על השיטה הייחודית להעצמת ילדים

שם *
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי *

הקליקו והצטרפו לקבלת עדכונים, טיפים, רעיונות והשראה להעצמת ילדים:

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.